Kalite

POLİTİKAMIZ

• Müşteri memnuniyetini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak
• Daima en iyisini, daha iyisini yaparak markamıza bağlı müşteriler yaratmak.
• Proje, üretim, kuruluş ve satış sonrası hızlı ve çözüm odaklı danışmanlık vermek.
• Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak.
• Üretim ve ürün çeşitliliği kapasitemizi arttırmak
• Piyasada güçlü ve kalıcı olmak. Büyümede istikrarı temel almak.

Misyonumuz

En iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak’ en önemli misyonumuzdur. Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılamak, Sunduğumuz teknik çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Teknolojide ulusal ve uluslararası alanda öncü, uzman kadrosuyla etkin ve hızlı çözümler sunabilen, sektörde referans model alınan bir firma olabilmek, en büyük vizyonumuzdur.
Değerlerimiz

• Güvenilir olmak
• Kaliteli Hizmet sunmak
• Müşteri ve Çözüm Odaklı Olmak
• Sorumluluk
• Takım Çalışması

Neden Biz

ŞİRKET FELSEFESİ

Çalışan verimliliğini ve üretkenliğini üst düzeye planlanmamış arıza süresini azaltmak, kaza riskini en aza indirmek ve üretim kalitesini arttırmak için endüstriyel ve ticari müşterilerine sağlayan erişim ve bilgi görselleştirme bir dünya lideri olmaktır."

KURUMSAL ÇÖZÜM

Endüstriyel otomasyon, Bina Otomasyonu, Atık Su otomasyonu, makine otomasyonu ve güvenlik sistemleri konusunda uzman mühendisleri ile ihtiyacınız olan son teknolojiyi size sunuyoruz.

TÜNEL OTOMASYON SİSTEMLERİ

İstasyonlar ve tüneldeki aydınlatma noktaları, Havalandırma sistemi, Yangın algılama sistemi, Yangın senaryolarının uygulanması, OG Hücreler ve koruma rölesi, Drenaj pompaları...

OTOMASYON ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Otomasyon sistemi ile arıtma tesisleri bilgisayar üzerinden izlenerek, kumanda edilirken, tesisteki tüm ölçümler raporlanmaktadır.

TEMİZSU ve ATIKSU ARITMA TESİSLERİ

Pompa istasyonlarında kurulan otomasyon sistemleri ise; OG ve AG dağıtım sistemlerini, pompa motorlarını, motorların çektikleri akımları merkez bilgisayardan izlemek ve çeşitli koşullarda AG ve OG ana şalterlere ve pompa motorlarına gerekli manevraları otomatik olarak sağlayan sistemlerdir.

Smart Grid

AKILLI ŞEBEKELER

1890'lı yıllardan bu yana hemen hemen aynı şekilde çalışan elektrik enerjisi şebekelerine 21. yüzyıl haberleşme teknolojisi entegre edilerek oluşturulan Smart Grid - Akıllı Şebeke konseptinin Dünya üzerindeki uygulama çalışmaları giderek yaygınlaşıyor.

Dünya'daki Akıllı Şebeke Uygulama Çalısmaları

Son yıllarda Avrupa'nın yenilenebilir enerjiye verdiği önem ve yatırımlar büyük bir ivme kazanmış durumdayken karşılaşılan en büyük sorunlardan biri coğrafi koşullar.

Smart Grid Operasyonları

Şebekenin birçok noktasından alınan geri beslemeler ile enerji üretiminin optimize edilmesi; gerilimin, frekansın ve güç faktörünün otomatik olarak ayarlanabilmesi özelliklerine sahip güç üretimini sağlamak amacındadır.

Akıllı Şebekeler - Smart Grid

Edison’dan, daha doğrusu Tesla’dan bu yana hemen hemen aynı şekilde çalışan 20.yy’dan kalma şebekelere 21.yy’ın bilgisayar ve ağ teknolojisi entegre edilerek elde edilen şebeke sistemine “Akıllı Şebeke” (Smart Grid) denilmektedir.

TELEFONLAR

0 (549) 570 46 01

0 (262) 335 52 11

ADDRESS

Sanayi Mahhallesi Açelya Sokak no:68

İzmit / KOCAELİ

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt. - Cmrt : 8:00 - 18:00

Pazar : Kapalı